Nicki's news

Nicki se zpozdila na 'T In The Park'

10. července 2012 v 15:02 | Nicki Minaj - CZ fansite
Nick-Minaj-has-a-diva-strop-when-grass-is-unacceptably-long--dont-youNicki Minaj byla seřvaná od rockové skupiny za její chování na víkendovém festivalu 'T In The Park' ve Skotsku, i od davu venku, kde čekali na Nicki Minaj, která měla 50 minut zpoždění.

"Nicki šla po trávě kolem její šatny, říkala, že to bylo strašně dlouhé pro její chůzi." řekl zdroj publikaci.
"... našpulila rty a zeptala se na nějakou sekačku ke zvládnutí toho problému."

Stěžovala si na to 2 týdny, taky si stěžovala na trávu na Hackney Weekend a šla najít nějakou sekačku na trávu k úklidu té oblasti.

Frank Turner z rockové skupiny The Sleeping Souls nebyl příliš potěšen Young Money rapperkou za její šaškárny a napsal jí to na Twitter:
"Víš ty co? Nicki Minaj může jít prostě do prdele" napsal člen ze skupiny na Twitter.
Frank napsal na Nickin účet na Twitteru:
"Pro objasnění: Nicki Minaj byla celkem sobecká hlavouna*raná k celé těžce pracující skupině v zákulisí na T. Pathetic. Jdi do prdele."

"Můžeš (předpokládám) být ko*otem své vlastní skupiny, platíš jim. Ale co ti ostatní? A to se nezmiňuju o lidech venku. Fuj."

Po obdržení silné reakce od Nicki fanoušků Barbz za jeho komenty, Frank přidal:
"Haha. V současné době vzhledem k vzplanutí od pologramotných fanoušků na Nicki Minaj. Rozjasnili jste můj den."

"Tohle je nekonečný a nekonečně legrační. Chtěl jsem k RT nějakou odpověď, ale tady je taky mnoho klasických příkladů. Podívejte se sami."

"Stále nevím kdo je Nicki Minaj, a je mi to opravdu jedno. Nemám vyhraněný názor na její hudbu, pro všechny já vím že je génius. To jí přeju. Chtěl jsem vytvořit hlavní fakt a věc, kde mě nasrala na prvním místě, je to o respektu. Spousta kapel (a já), chtějí trávit hodně času mluvením o respektu k lidem, kteří poslouchají vaší muziku, k lidem mimo jeviště, k 'fanouškům' (stále tohle slovo nesnáším) nebo cokoliv a právem takže; osobně se cítím toto dávat najevo pozdě a neomlouvat se je trošku slabé. Ale věc, která mě včera dostala byla více o respektu k odlišným skupinám lidí."

Nicki také vystoupila na London's Wireless Festival v Hyde Parku, kde se zpozdila o 40 minut.

Nicki onemocněla !

9. července 2012 v 12:28 | Nicki Minaj - CZ fansite
Je to tak, Nicki Minaj 7.7. napsala na svůj Twitter: "Under the weather", což v přeložení znamená "cítit se pod psa". Po koncertě WIRELESS napsala "Tak teď si jdu vzít velkou dávku Nyquil. :/". Co je to Nyquil? Je to prášek určený k úlevě od různých příznaků nachlazení a mají se brát před spaní, jelikož obsahuje sedativní antihistaminiku, hypnotikum nebo alkohol.

Tohle nachlazení ale Nicki nijak nerozhodilo, stále totiž pokračuje ve svém Tourne a fanoušci na Twitter se jí snaží pomoct a píši zprávy ohledně vyléčení: "Jez kuřecí polévku s šíleně horkou omáčkou a hned se budeš cítit líp."

Nicki taky napsala na Twitter: "A barbz prosím přestaňte mi psát ohledně odpočinku... musím to dokončit a pár více věcí před spaní to bude za mnou!."

8.7. Nicki napsala další Tweet: "Stále nemocná ale show musí přijít...že ano? ‪#Scotland "

P.S: Já jsem ráda že to není nic vážného, Nicki by tak musela přerušit Tour :( ... tak přeju brzké uzdravení! :)

Robert Pattinson zbožňuje Nicki Minaj

8. července 2012 v 21:27 | Nicki Minaj - CZ fansite
Robert Pattinson v jednom rozhovoru prozradil, které hudební osobnosti má nejradši, a podle něj je to Justin Bieber, Lady Gaga a Nicki Minaj! A když byl dotázán, který z těch tří miluje nejvíc, bez zaváhání odpověděl NICKI MINAJ :)
Justina Biebera ani Lady Gagu tak moc ne, a aby nebyly tyto hvězdy Robertem uraženy, neřekl o nich vůbec nic.

"Opravdu mám rád Nicki Minaj. Myslím si, že je skvělá." řekl Robert a pokračoval: "Můj oblíbený song? Ona je úžasná v 'Monster' s Kanyem Westem."


Robert taky sdělil, že s internetem není žádný kamarád, natož se sociálními sítěmi, jako je v Americe proslulý Twitter a celosvětový hit Facebook. Proto to je taky další důvod, proč miluje Nicki Minaj :
"Leze mě to na nervy, že jsem součástí této Internet věci, i když.." našpulil pusu Robert "Všichni mají Twitter a jsou online přítomni. Jak se dostat do části této skupiny? Já nedělám nic. Snažím se toho vyhnout!"

Justin Bieber miluje zadek Nicki Minaj

8. července 2012 v 20:13 | Nicki Minaj - CZ fansite
Justin Bieber se nechal slyšet pro Q Magazine a řekl, které části si na holkách nejvíce cení:
"Já si myslím, že jsem kluk zadnic. Prostě mám rád zadky. Přitahují mě. Mám nějaké favoritky? Nicki Minaj má jeden z těch pěkných ...."

Nicki Minaj v animovaném seriálu Cleveland show Menace II Society Secret

7. července 2012 v 13:32 | Nicki Minaj - CZ fansite
Přišla k nám další novinka ohledně Nicki Minaj! Objeví se v nové čtvrté série The Cleveland show. Nová série přijde do Ameriky 7. října 2012 na stanici FOX. A nejen Nicki bude v seriálu představena jako host - uvidíte řadu raperů, jako Questlove, Will.i.am, Kayne West i zpěváka Bruno Mars.

Zprávy říkají, že všichni hudebníci (co jsou nahoře na obr.) budou zpívat sami a přispěje originální hudba.
Mike Henry, který v seriálu mluví za pár postav řekl: "Máme epizodu rap Illuminatů, kde Kanye a Will.i.am hrají sebe, taky Nicki Minaj bude hrát sebe, i Bruno Mars a Questlove (bubeník) - všichni jsou součástí rap Illuminatů, tajná skupina co ovlává pop music."
"Cleveland to neúmyslně rozdělí a buď to si je vezme on nebo si ho vezmou oni." popsal krátce epizodu výkonný producent Rich Appel. "Máme pár původních písní s Kanyem, will.i.amem a Bruno Marsem, myslím, vše od nich, bude to skvělé."
Kdy bude epizoda s rappery odvysílána se zatím neví.

Více o této novince bohužel nevím. Tady máte oficiální plakát nové řady:

Nicki zašla v Amsterdamu do strip klubu

6. července 2012 v 23:09 | Nicki Minaj - CZ fansite
Nicki se v Amsterdamu moc líbilo - vystupovala v rámci svého Pink Friday: Romna Reloaded, byla jezdit na kole a taky zašla do nočního erotického klubu - čtvrť červených světel. Nicki Minaj a její doprovod se dívali jak skupina tanečníků kroužila a svlékala se při Nickiinim songu 'Beez In The Trap'.

"Nicki se to líbilo. Holky se svlékali při jejím songu 'Beez In The Trap', nicnetušící Nicki byla jedním ze zákazníků. Zjistila, že je to k popukání." řekl zdroj The Sun.
Patrně byla Nicki vysoce pobavena striptýzu a chichotala se jak pozorovala rajcovní vystoupení.

Nicki chce do Královniny skříně

6. července 2012 v 22:07 | Nicki Minaj - CZ fansite
25. duben 2012 - Zdroj The Sun sdělil, že Nickiina módní ikona je Královna Londýna. "Vsadím se, že její skříň je šílená, ráda bych ji chtěla projít. Vsadím se, že by mi šaty pasovaly - ona je jako malá, maličká beruška" řekla Nicki The Sun.
Nicki, která je prosazována jejím albem PR:RR, řekla že její růžová posedlost je všechno rostoucí z chudoby pro její mámu a tátu být chopna dokázat dovolit si pro ní holčičí oblečení.
"Když jsem byla mladší, nebyla jsem na tom finančně dobře, nemohli jsme si dovolit tolik věcí a vzpomínám si, jak jsem viděla malý holčičí pokojíček v televizi a tam oni měli všechno růžové" vysvětluje.
"Já neměla svůj vlastní pojíček, sdílela jsem se svým bratrem, takže jsem měla tento sen a představu, že jednoho dne budu mít vlastní pokojíček a ten bude celý růžový, jako Popelčin. Takže hádám, že mě růžová vzala zpět do přítomnosti a je to eufórie, když jí nosím. Miluju ji."

Nicki Minaj utratila 3 000 liber v Nandos

6. července 2012 v 20:58 | Nicki Minaj - CZ fansite
Nandos Logo Vector DownloadNicki Minaj překvapila pracovníky v restauraci Nandos v Manchesteru, když (asi v přepočtu) utratila 95 250 kč za kuřata pro sebe a její doprovod.

Po jednom z vystoupení (minulý čtvrtek) Nicki udělala obrovskou objednávku. Dodávka byla tak velká, že zaplnila celé vozidlo. "Objednávka zahrnovala 550 kuřecích stehen, 300 kuřecích křídel a 60 lahví coly. Jídlo zaplnilo celé auto." řekl zdroj DailyStar.
Nickiina láska ke kuřatům nebyla žádné tajemství - předtím byla odhalena, při velkém tourne na cestě do Australie, s kbelíky kuřat.
Je možný, že by Nicki s Nandos podepsala obchodní smlouvu? :) Uvidíme ... :)


Nicki Minaj říká, že její podpis na prsa je posílení

6. července 2012 v 20:19 | Nicki Minaj - CZ fansite
Nicki píše svůj podpis na ženská prsa při autogramiád již pár roků a je to proto, že v tom skutečně našla 'posílení'.
Přiznala, že není zas tak daleko od jejích fanoušků, kteří se ptají na podivné žádosti a nikdy nezapoměli na možnost, aby se jim Nicki podepsala na prsa. Řekla:
"Já myslím, že prsa jsou velmi posilující - a podpis na ně je ještě víc posilující."Dělám to léta. Kamkoliv jdu, podepisuju prsa," řekla ContactMusic "A nejsou to jen ženy, kterým to dělám na akci, jako hvězda rovněž větší, které to přijde 'zábavné' kdy muži se jich ptají na inkoust k podpisu na jejich prsa."

Frontman kapely BEP hájí Nicki Minaj

6. července 2012 v 19:16 | Nicki Minaj - CZ fansite
will.i.am will.i.am attending The Brit Awards 2012 at The O2 Arena in London.Will.i.am - zakladatel skupiny Black Eyed Peas nebere v úvahu tvrzení, že Nicki Minaj není věrohodná hip-hop umělci.

Will.iam, který v roce 2010 spolupracoval s Nicki Minaj na albu Pink Friday (a hlavně singlu Check It Out) řekl časopisu VIBE, že kritici by měli respektovat křížení žánrů hudebníků.

"Jsem hrdý na Nicki" řekl. "Nemůžete poslouchat tuhle věc, i když nezahrnuje opravdový hip hop. Vy musíte přijít a dostat to."

"Jakákoliv hudba, ať se nazývá jak chce, ať je to hip-hop, pop, rock, gospel nebo blbý muzikál, záleží na tom? Nicki je umělec a vyjadřuje sebe. Proř sebe omezit?"
"Hip hop byl rozšířen sám v 90. letech. Měl kmen nazývaný Quest and Death Row. Měl Lauryn Hill, která zpívá a rapuje. Měl rapera Too Short, Outkast, Nas a skupinu Roots. Hip hop byl rozšířen sám."

"Teď se sebe hip-hop omezuje. Pokud se bude hip-hop nadále omezovat lidi si řeknou 'zkurvený hip-hop'. Je to jako nejvíc nezdravá komunita."

"Chci Nicki k pokračování ukázat světu, co hip-hop může být. Nemusí to být vždycky o vyje*ané striptérce nebo penězích. Raději bych chtěl slyšel, co si Chuck D myslí, než nějaký bloggery nebo radio hostitele."

Nicki přiznala, že mezi Nasem vznikala chemie při natočení RBMS

6. července 2012 v 18:33 | Nicki Minaj - CZ fansite
Po natočení videoklipu Right By My Side spolu s Chrisem Brownem a Nasem, Nicki přiznala, že mezi ní a Nasem při polibku ve videoklipu v tu chvíli pracovala chemie.

"Mimo polibku, bylo tak moc chemie. Vypadalo to jako skutečný vztah, jako prostě skutečný vztah a já ho chtěla představit." řekla Nicki v rozhovoru Tima Westwooda.

"Chtěla jsem aby song ukazoval okolo cesty vztahu, protože je v něm tolik lásky. Je tu tak moc vášně."

zmíněný polibek je v čase 4:12

Nicki na natáčení nového videoklipu Pound The Alarm!

6. července 2012 v 18:08 | Nicki Minaj - CZ fansite
Již čtvrtý videoklip se natáčí, jak už jsem psala TADY, na ostrově TRINIDAD a TOBAGO v Karibském moři.
Proč zrovna Pound The Alarm? Fanoušci hlasovali přes oficiální web Nicki Minaj a Pound The Alarm získal nejvíce hlasů:). Videoklip je natočen nejen pro nás, Barbz, raperka ho chce hlavně věnovat RedOne, Rami Yacoub a Carl Falk producentu singlu.

Misha B: 'Srovnávání Minaj je kompliment'

6. července 2012 v 16:36 | Nicki Minaj - CZ fansite
Misha B řekla výhradně MTV, že vidí srovnávání mezí ní a Nicki Minaj jako kompliment.

Finalistka X Faktor, Misha B, která se svojí slávou začala v roce 2011 v talentní show, byla přirovnána k Nicki od chvíle, kdy její debutní singl "Home Run" měl premiéru videoklipu.

Když byla dotázána, jak se cítí být přirovnána k Young Money hvězdě, Misha B pověděla: "Já myslím, že nemůžu utéct od srovnávání, protože v porovnání k někomu, tak skvělému jako je ona, však víte, je to jen kompliment."

"Prostě nemůžu čekat na lidi, co uslyší mojí muziku a pak budou schopni říct 'To je styl Misha B'."
"Pro mě, já cítím že 'Home Run' je prostě jedna kapitola mého alba a to je rozhodně pro tento žánr hudby to hlavní."

Misha B v jejím videoklipu debutního singlu 'Home Run'

Nicki po třetí vyhrála cenu BET Awards!

4. července 2012 v 15:40 | Nicki Minaj - CZ fansite
Jak už jsem psala v minulém článku o cenách BET Awards (přečtěte si ho zde), Nicki se na ceny 1.7 (2012) dostavila a neodešla s prázdnou! Vyhrála totiž cenu Best Female Hip Hop Artist (Nejlepší ženská hip hop umělkyně) a to už po třetí za každý rok - za rok 2010, 2011 a letos 2012! :)).

Safaree Samuels slaví dnes 4.7. narozeniny ! :)

4. července 2012 v 14:56 | Nicki Minaj - CZ fansite
Jak jsem se ted dívala na Twitter Nicki Minaj, všimla jsem si, že SB (Safaree SB FENGALI, 1981 = 31 let) slaví 4.7. narozeniny!:) Tak tedy ...
Mimochodem, SB je rapper a osobní asistent Nicki Minaj.

SB na Twitter napsal zprávu za všechna poděkování k jeho narozeninám:
"Přeji si aby jste tohle opakovali v každém tweetu!! Láska narozenin je úžasná!! Děkuji všem za každý jediný od každého!!!"

SB můžete většinou na fotkách vidět s propagačními tričkami se slangy z textů písních Nicki Minaj, v klipech Nicki ho taky nemusíte přehlédnout (Super Bass, Stupid Hoe) i na koncertech, kde občas dopomáhá Nicki při písních např. Dance Ass, Did It On Em, Bottoms Up apod..'Drake neudělal nic špatného' odpověděla Nicki na hádku mezi Drakem a Chrisem Brownem

30. června 2012 v 12:56 | Nicki Minaj - CZ fansite
Drake tvrdí, že nenese vinu za rvačku s Chrisem Brownem. Nicki při rozhovoru s Timem Westwoodem řekla:
"Neudělal nic špatného, samozřejmě. Drby jsou drby, ale řekla jsem mu, ať si pamatuje kdo je."
Nicki dokonce Drakeovi poradila a pověděla o životě.
"Já neschvaluji talentované lidi, co dělají věci, které neusnadňují k neuvěřitelné kariéře." pověděla v rozhovoře s Timem W. "Takže jsem mluvila s Drakem a řekla jsem mu z hlouby mého srdce, jak se cítím. Řekla jsem mu: "Baby, ty jsi superstar a já ti pomůžu si to uvědomit."

Více o rvačce v cč:..............................................................................................................

Nicki je znovu zadobře s Hot 97

30. června 2012 v 12:10 | Nicki Minaj - CZ fansite
Není tu žádná špatná krev mezi Nicki Minaj a stanicí New York radia Hot 97.
Poté co byla Nicki Lil Waynem vyřazena z vystoupení Hot 97 Summer Jam (6.3. 2012 - již uběhl), když jí rozhlasový moderátor Funkmaster Flex urazil její song 'Starships' a poté, co Lil Wayne podpořil její rozhodnutí o odstupu ze Summer Jamu, Nicki říká, že nemá žádné špatné pocity vůči rozhlasové stanice. Jistě, komentáře byly sice trochu nezdvořilé, ale Nicki stanici stále miluje. Vysvětlila:

"Mám pocit, že tu není žádné nepřátelství. Přesto to tam mám stále ráda. Pomohli mi hodně. Není to jako, že bychom kolem toho chodili naštvaní, chtěli jsme jen dokázat, že to bylo jen jedno tvrzení a nic víc."

Nicki natáčí nový videoklip k Pound The Alarm!

28. června 2012 v 21:00 | Nicki Minaj - CZ fansite
Po ukončení jejího Tour v Londýně, od zítřka 29.6., Nicki přiletí na svojí rodnou zemi, Trinidad a Tobago, a půjde natočit k singlu Pound The Alarm nový videoklip! :)). Na natáčení klipu má 5 dní, jelikož 4.7 přiletí do Irska k pokračování jejího Pink Friday Tour.

‘Pink Friday: Roman Reloaded’ je oficiálně GOLD!

27. června 2012 v 20:08 | Nicki Minaj - CZ fansite
6. června 2012 - Pink Friday: Roman Reloaded dostalo zlato. Po boji s Hot 97, její druhé album dosáhlo zlatého stavu. Po menší diskuzi s DJ Funkmaster Flex, který tvrdil, že 'Beez In The Trap' neprodal žádné nahrávky, Nicki sdělila, že jejího alba se prodalo 500,000 kopií v US a 900,000 kopií po celém světě.

Lil Wayne stáhl Nicki Minaj z vystoupení Hot 97 Summer Jam

22. června 2012 v 21:05 | Nicki Minaj - CZ fansite
Poté, co Nicki byla dotčená DJem z rádia Hot 97, Lil Wayne došel k zásadnímu rozhodnutí a vytáhl jeho Young Money královnu z koncertu Summer Jam.
"Je to žena; první a nejpřednější Nicki Minaj je žena. Já nevím, v čem ostatní věří, ale já věřím, že si ženy zaslouží maximální úctu bez ohledu na to, kdy nebo kde nebo jak." sdělil Lil Wayne MTV News v zákulisí Hot 107.9 na narozeninách Bash v Atlantě.
3. června byla Nicki naplánovaná ke koncertu s Nas, Lauryn Hill, Foxy Brown, Cam'ron a Lil Wayne. Plán šel z cesty poté, co Nicki byla v rozhovoru Hot 97 uražena DJem Peter Rosenberg.

Nicki tohle slyšela a ihned zavolala Lil Waynenovi:

"Jakmile mi zavolala a řekla mi, že se cítí neúctěna, prostě jsem všechno odmítl." Vzal jsem jí z té show, protože ..... žádná osoba, co se mnou pracuje by nebyla ponížena v mé přítomnosti tak dlouho, dokud jsem na této planetě."

Lil Wayne je přesvědčen, že Nicki by měla mít přímo královské zacházení z radio stanice a zaměstnanců. "Očekávám červený koberec, jejím způsobem; růžový koberec by měl být jen pro ní" řekl. "Je to prostě výkonné opatření, bez soli, žádné špatné pocity, nic ve zlém."Mnoho lidí, včetně Hot 97 zkušeného DJ Funkmaster Flex kritizovalo Nicki že nechce vystoupit na podium, ale Lauryn Hill vydal prohlášení podpory k Nicki rozhodnutí."Neznám detaily úplně co se přihodilo mezi stanicí a umělci, ale já podporuji umělce stojících při jejich rozhodnutích a jdoucí si s čestností."

Weezy souhlasí: "Cítím, když žena by měla být respektována, a to vždycky, proto jsem udělal správné rozhodnutí."

Nicki v Amsterdamu jezdila na kole

22. června 2012 v 17:42 | Nicki Minaj - CZ fansite
Raperka Nicki Minaj, proslulá také jejím velkým pozadím, chtěla v Amsterdamu (kolem 18.6.2012 - kdy měla v tomto městě vystoupení) jezdit na pronajatém kole v Dutch city. Jenomže si Nicki nevěděla rady se sedadlem, jelikož s jejím těžkým pozadím to bylo složité, proto musela použít nějaký extra polštářek, aby mohla na kole pohodlně sedět.
Zdroj novin Daily Mirror: "Sedadlo kola nebylo prostě dostatečné pro Nicki s jejím bohatým pozadím. Měla proto popruh na nějaký polštářek.
Později tedy Nicki nasedla na kolo a projela se kolem městské 'Heineken Music Hall', kde si užila její vystoupení .

Nicki napsala na Twitter: "Já jela za posledních 5 let mého života. Nikdy v mém životě jsem nezkusila nasednout, jako právě dnes v Amsterdamu."

Nedávno se ukázalo, že Nicki vyžaduje několik nehorázných potravin v jejím zákulisí při vystoupeních. Na nedávné zastávce v Austrálii, si Nicki řekla o belgické vafle, smažených kuřat, 12 plechovek Red Bullu - 6 při pokojové teplotě a 6 chlazených v ledě, našlehaná šlehačka, jahody a 24 lahví Snapple ovocného nápoje.

Nový parfém MIRAGE by NICKI MINAJ!

20. června 2012 v 22:00 | Nicki Minaj - CZ fansite
Nemohla jsem uvěřit svým očím, když jsem viděla první snímky parfému!:) Parfém nese název MIRAGE a v tomto článku vám o něm napíšu pár věcí a zde tu taky uvidíte ty fotky, jak parfému, tak i samotné elegantní krabičky:

TAK TEDY....

  • Krabička Mirage byla založena na vzhledu a osobnosti Nicki Minaj (známá také díky jejím vynikajícím a jedinečným stylem oblékání)
  • Krabička Mirage byla navržena jako skříň
  • Název 'Mirage' je proto, že má podobný zvuk (nebo-li homonymum) jako část Nickiiny přezdívky - Minaj.
  • Český překlad Mirage je fata morgána (na poušti)
  • Flakonek jako samotný byl navržen jako Nickiina vnadná postava a ohromujícím oblečením
  • Barva flakonku je založená na růžové a černé, které ukazují střet jejího vzhledu, jako třeba sladká a temná, roztomilá a nebezpečná.
Toť vše, bohužel zatím nejsou známé vůně, chutě a ani celý obrázek parfému, pokud ale něco zajímavého unikne na internet, připíšu to semka:) .................fotečky 'Mirage' na závěr:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zemřela irská fanynka Nicki Minaj

17. června 2012 v 11:31 | Nicki Minaj - CZ fansite
Po koncertu Nicki Minaj v Japonsku se stalo neštěstí. Irská studentka Nicola Furlong (21) byla nalezena mrtvá v hotelovém pokoji Keio Plaza Hotel. 25. května jen hodinu poté, co sledovala Nicki Minaj vystupující živě v Zepp Toyko před večerem. Nicki se této události věnovala na Twitteru k vyjádření jejího smutku pro Nicole, která byla v Japonsku jako výměnný student z Takasaki City University Ekonomiky a očekávala přiletět v červenci zpět domů.

Nicki napsala: "Zarmoucená po doslechnutí jednoho z mích vzácných fanoušků; tragicky nalezena (mrtvá) v Japonsku. Moje láska & modlidby jsou s rodinou Nicole Furlong."

Policie zatkla 2 američany v souvislostí se smrtí Nicole. Oba muží byli objeveni v hotelu - teenager v pokoji, kde Nicole byla nalezena mrtvá se svým kamarádem v přilehlém pokoji. Zaměstnanec hotelu vstoupil do pokoje na základě stížnosti na hlasitý hluk.

Pitevní správa uvedla, že tělo vykazovalo známky sexuálního násilí a otisky na krku naznačující pravděpodobnost uškrcení.

Podle zpráv se s muži dívka setkala na koncertě a nakonec s nimi šla zpět do hotelu. Larry Perry, 19letý hip-hopový tanečník James Blackston (23) byli zadrženi za podezření ze sexuálního násilí.

"Nicole byla ve stavu vysoce podnapilém." uvedla Tokijská metropolitní policie v Tokiu po jejím nalezení.

Smrt Nicole je stále ve vyšetření. Rodina do té doby vyjádřila svou silnou touhu po soukromí,"řekl úředník s irským velvyslanectvím v Tokiu.

Nicole Furlong

Pink Friday Tour data

8. června 2012 v 13:26 | Nicki Minaj - CZ fansite
Dnes, 8.6 bude Nicki vystupovat ve Stockholmu (Švédsko) v aréně Annexet.

Toto jsou data, kde Nicki Minaj bude koncertovat na svém Tourne:

měsíc - den - město, stát - název areny/místa kde Nicki byla/bude vystupovat.
Data vybarvená růžově už proběkhla ;)).

05-10 San Francisco, CA - Wild 94.9's Wild Jam
05-12 Los Angeles, CA - KIIS FM's Wango Tango
05-16 Sydney, Australia - Hordern Pavilion
05-18 Melbourne, Australia - Hisense Arena
05-22 Osaka, Japan - Namba Hatch
05-23 Tokyo, Japan - Zepp
05-25 Yokohoma, Japan - Yokohoma Bay Hall
06-01 Philadelphia, PA - Wired 96.5 Fest
06-02 Boston, MA - Jam'n 94.5 Summer Jam
06-03 New York, NY - Hot 97 Summer Jam
06-08 Stockholm, Sweden - Annexet
06-09 Oslo, Norway - Oslo Spektrum
06-11 Copenhagen, Denmark - Falkoner Theatre
06-13 Brussels, Belgium - Ancienne Beliguque
06-16 Berlin, Germany - Tempodrome
06-18 Amsterdam, Netherlands - Heineken Music Hall
06-21 Milan, Italy - Alcatraz
06-24 London, England - Hammersmith Apollo
06-25 London, England - Hammersmith Apollo
06-26 Birmingham, England - NIA Birmingham
06-28 Manchester, England - Manchester Apollo
07-04 Dublin, Ireland - Olympia
07-06 Paris, France - Zenith
07-07 London, England - Wireless Festival
07-08 Balado, Scotland - T in the Park
07-16 Chicago, IL - The Chicago Theatre
07-17 Detroit, MI - Fox Theatre Detroit
07-19 Cleveland, OH - State Theatre at Playhouse Square
07-20 Hartford, CT - Hot Jam
07-22 Atlanta, GA - Fox Theatre Atlanta
07-24 Miami, FL - James L. Knight Center
07-26 Birmingham, AL - Boutwell Auditorium
07-28 Houston, TX - Bayou Music Center
07-29 Dallas, TX - Verizon Theatre at Grand Prairie
07-31 St. Louis, MO - Peabody Opera House
08-02 Denver, CO - Wells Fargo Theatre
08-04 Las Vegas, NV - Planet Hollywood Resort & Casino
08-07 Phoenix, AZ - Comerica Theatre
08-11 Seattle, WA - Paramount Theatre
08-12 Vancouver, Canada - Queen Elizabeth Theatre
08-18 Hylands Park and Weston Park, England - V Festival

Nicki v rozhovoru pro KISS

25. dubna 2012 v 21:00 | Nicki Minaj - CZ fansite
Nicki ve studiu rádia KISS mluvila s Rickiem, Melvinem a Charliem a ..... pořád to samé, takže hovořili o Barbz, Roman Reloaded, Starships videu, o Nicki jako o pop star a opět byla spojena s fanouškem v éteru.


(P.S: stále se Nicki nachází v Londýně! ;))
 
 

Reklama