New-Audio

Objeveno další a delší videjko z natáčení PTA ! :)+datum zveřejnění klipu PTA

8. července 2012 v 22:22 | Nicki Minaj - CZ fansite
Objevilo se 2-minutové videjko z natáčení Pound The Alarm! Ale jelikož mě nejde přidat na blog, tak tady je na něj ODKAZ:)

Nicki Minaj přidala na Twitter zprávičku ohledně zveřejnění hotového klipu PTA:

Takže buď to v pondělí 30. nebo úterý 31. ;)))

Další část postavy Nicki Minaj v Době Ledové 4

8. července 2012 v 22:10 | Nicki Minaj - CZ fansite
Doba Ledová 4: Země v pohybu je už v kinách! A jelikož, někteří z nás ho ještě neviděli a chtějí víc Nicki Minaj v ORIGINÁLNÍM ZNĚNÍ (než jednu větu v tomto videu-klikni), tak tady je další část, kde Nicki mluví za svojí postavu mamuta Steffie. V tomto videu uslyšíte i rappera Drakea! :):

Nicki je v čase 0:27-0:29, 0:52-0:54 ... ikdyž je to kratičký, Nicki má v něm pěkný hlas :)

Samuel L. Jackson v reklamě pro BET Awards nahodil podobu Nicki Minaj

27. června 2012 v 20:30 | Nicki Minaj - CZ fansite
A je to tu zase! Budou se udílet ceny BET (Black Entertainment Television) a tento rok bude ceremoniál hostovat Samuel L. Jackson (63), který si vzal pro promo video růžovou paruku a zazpíval 'Beez In The Trap'. Vtipná scénka byla s prsteny, které měl na rukách, jako Nicki Minaj v klipu (BITT), ale v reklamě místo 'Beez In The Trap' ukázal 'BET Awards'.
Nicki Minaj cenu BET získala již 2x a to v roce 2010 a 2011 za Best Female Hip Hop Artist (Nejlepší ženská hip hop umělkyně):)).

Nicki Minaj Musician Nicki Minaj accepts the awards for Best Female Hip Hop Artist during the 2010 BET Awards held at the Shrine Auditorium on June 27, 2010 in Los Angeles, California.
Nicki v roce 2010

Nicki v roce 2011

Letos se budou ceny BET udílet 1. července živě na CST.

Nicki Minaj v Době Ledové 4

17. června 2012 v 12:44 | Nicki Minaj - CZ fansite

Hailey. Tak se jmenuje mamut, kterého Nicki Minaj nadabovala v dalším pokračování dobrodružného animovaného filmu Doby Ledové 4: Země v pohybu.


Další dabující, trailer a další v celém článku:

Nicki na obrazovce na koncertě Madonny při songu "I Don't Give A"

17. června 2012 v 11:58 | Nicki Minaj - CZ fansite
Nicki Minaj se objevila na Madonny Tour v Tel Aviv, Izrael. Nové záběry Nicki k songu "I Don't Give A" z Ramat Gan Stadium, 31. května :

od 2:27 Nicki rapuje k písni "I Don't Give A".

Duet s Justinem Bieberem jménem "Beauty and a Beat"

14. června 2012 v 17:50 | Nicki Minaj - CZ fansite
Justin Bieber si na jeho nové album "Believe", které vyjde 19.6. (úterý) 2012, pozval raperku Nicki Minaj. Konkrétně na skladbu "Beauty and a Beat" (v překladu Kráska a zvíře), kde Nicki rapuje, že je píseň darována "jeho Seleně". Píseň produkoval Max Martin.

Zde je Beauty and a Beat a pod tím videem najdete část textu, kterou rapuje Nicki Minaj:


In time, ink lines, bitches couldn't get on my incline
World tour, it's mine, ten little letters on a big sign
Justin Bieber, you know I'mma hit 'em with the ether
Buns out, weiner, but I gotta keep my eye out for Selena
Beauty, beauty and the beast
Beauty from the east, beautiful confessions of the priest
Beast, beauty from the streets, we don't get deceased
Every time a beauty on the beats

Videoklip Right By My Side

23. května 2012 v 14:02 | Nicki Minaj - CZ fansite
Už je to týden, co vyšel nový videoklip RBMS. Spolu s Chrisem Brownem a NASem, Nicki se videoklip podařil:)). Statistiky na youtube má klip shlédnuto 12 676 984, Líbí se: 114 984, nelíbí se: 8 263.
Píseň produkoval Andrew "Pop" Wansel, Oak , JProof, a Flip a natáčení klipu skončilo druhý den 29.dubna 2012, přibližně v 6:30 (AM) - To bylo režírované Boom Benny. Video premiéru 16. května 2012 v 6:56 ráno (na VEVU v 7:00).

Na konci klipu uvidíte Nicki jak se líbá s NASem ;):


Nicki Minaj v pořadu "The Ellen DeGeneres Show"

11. května 2012 v 19:14 | Nicki Minaj - CZ fansite
Nicki opět vedle Sophia Grace a Rosie.

Nicki Minaj se znovu objevila v "The Ellen DeGeneres Show" a nechyběly ani nynější singly z nového alba PF:RR, "Right By My Side" a "Starships". Očekává se, že video pro "Right By My Side" bude mít premiéru příští týden.
Nicki odhalila její záměr mít děti, když se Elle zeptala, kde bude za pět let. Nicki okamžitě odpověděla: "Možná budu mít dítě."


Nicki Minaj vystoupení na "Right By My Side" a "Starships":


Rozhovor s Nicki:

Rozhovor s Nicki spolu se Sophia Grace a Rosie:

Reklama na Pepsi s Nicki Minaj

11. května 2012 v 18:54 | Nicki Minaj - CZ fansite
Nicki se nyní přidala k celebritám jako je Michael Jackson, Madonna a Britney Spears, jenž mají všichni v minulosti celosvětovou reklamní kampaň pro Pepsi. Značka zahajuje novou celosvětovou marketingovou kampaň s názvem "Live For Now" pro letos na léto a také byly zachyceny pár reklam, které se spustí 7. května. "Moment pro Life' bude sloužit jako soundtrack pro reklamní spoty.

Tak tady je reklama na Pepsi s Nicki Minaj (objeví se až od času 1:02) :). Nicki měla na sobě ten samí kostým, který měla na Dick Clark's New Year's Rockin' Eve s Ryanem Seacrestem 2012, akorát v reklamě měla kostým v růžové barvě a růžovou parukou:


Fotka z vystoupení na Dick Clark's New Year's Rockin' Eve s Ryanem Seacrestem (2012). Nicki je tu v modrém.

Nicki v reklamě na Pepsi s růžovým kostýmem.

Videoklip Starships !

28. dubna 2012 v 12:37 | Nicki Minaj - CZ fansite
Konečně!! Videoklip byl vypuštěn včera, 27.4.a má už 1 a půl miliónů shlédnutí, z toho jen pouhých 6 000 'nelíbí se', 'líbí se' má skoro 38 000. Videoklip se točil na Hawai a producentem je Anthony Mandler (více jeho spoluprácí tady).

Choice breakfast show s Nicki Minaj

25. dubna 2012 v 20:31 | Nicki Minaj - CZ fansite
Komediant KOJO měl tu čest v jeho show přivést Nicki Minaj a pokecat o tradičních věcech, jako je její druhé album, fanoušci, Grammy awards 2012, o singlu Right By My Side, Twitteru apod.

Nový videoklip Beez In The Trap ft. 2 Chainz

7. dubna 2012 v 11:23 | Nicki Minaj - CZ fansite
Tak toto bylo rychlé! Včera jsem sice četla, že dneska vyjde nový videoklip, ale netušila jsem, že je to pravda. Nečekaný videoklip k songu Beez In The Trap si zatím vede dobře, má 301 zhlédnutí, Líbí se: 7 196, nelíbí se: 1 312 ... :). Nicki v něm vypadá skvěle :) Takže WATCHING, SHARE A LIKE :))

‘Pink Friday: Roman Reloaded’ Promo Video

5. dubna 2012 v 11:06 | Nicki Minaj - CZ fansite

P.S.: Neměla jsem čas být na blogu a tak všechno tu postupně přidávám a doufám, že to nevadí, určitě většina z vás na tom byla podobně ;)...hlavní je, že se blogu nehodlám vzdát a stále v něm pokračuji...........I love NICKI MINAJ xoxo

[LISTEN] DJ Khaled – Take It To The Head ft. Chris Brown, Rick Ross, Nicki Minaj & Lil Wayne

5. dubna 2012 v 10:58 | Nicki Minaj - CZ fansite
Nová píseň DJ Khaled -

Take It To The Head

Je ve spolupráci s

Chris Brown, Rick Ross, Nicki Minaj & Lil WayneNicki Minaj - pusa s Madonnou - video z narozeninové oslavy

5. dubna 2012 v 10:51 | Nicki Minaj - CZ fansite
Nicki Minaj devětadvacáté narozeniny 8. prosince oslavila, když dotočila videoklip "Give Me All Your Luvin" spolu s Madonou a M.I.A. . Nicki Minaj nejen dostala narozeninovou píseň a dort se šampaňském, ale dokonce dostala pusu od Madonny.
Nicki se s tím pochlubila na twitteru "OH MY f'ingggg Gahhhh!!!!! MADONNA jus kissed me!!!!! On the lips!!!!!!! It felt sooooo good. Soooo soft!!!! *passes out*", pro případ, že by se záběr polibku objevil ... ted jsme se konečně dočkali a můžeme vidět celou narozeninovu oslavu!!:


Japonsko vítá Nicki Minaj - živě v Tokyu

5. dubna 2012 v 10:32 | Nicki Minaj - CZ fansite
Nicki Minaj měla svůj první koncertní debut v Japonsku s živou show v Liquid Room Tokyo dne 22. března 2012. Japonské obdivovatelky milovaly Harajuku Barbie, jak se objevila na pódium v barevném a kawaii outfitu od loved-in-Harajuku Japonského módního designera Shojono Tomo a Rocku.

Již druhý song Madonny ve spolupráci s Nicki Minaj

4. dubna 2012 v 21:19 | Nicki Minaj - CZ fansite
Po docela úspěšném songu (obzvlášť v Kanadě) Give Me All Your Luvin, se na albu Madonny - MDNA (26.3.2012) objevil další singl s raperkou Nicki Minaj - I Don't Give A. Inspirace songu pochází od Jay-Z.

Co jí říkáte?:


Objevilo krátké video z natáčení reklamy na Pepsi!

26. února 2012 v 11:47 | Nicki Minaj - CZ fansite

Na youtube bylo spatřeno krátké video z natáčení reklamy na Pepsi. Nicki Minaj má na sobě ten samí kostým, co měla na "Dick Clark's New Year's Rockin Eve With Ryan Seacrest 2012" i s parukou. Reklama bude hrát na písničku Moment 4 Life (od Nicki) a celá reklama by měla být k vidění v dubnu tohoto roku!

Tak tady je to krátké video z natáčení:

Další oficiální song (+cover) - Roman Reloaded feat. Lil Wayne

24. února 2012 v 18:37 | Nicki Minaj - CZ fansite

A je tu další oficiální song, který se objeví na jejím novém albu Pink Friday: Roman Reloaded, které vyjde 3. dubna 2012 - jde o pokračování platinové desky Pink Friday z roku 2010, ale tentokrát bude album více alter ega Romana. Nový song se jmenuje, jak jinak, než ROMAN RELOADED a je ve spolupráci s Lil Waynem! Můj první dojem poslechu tohoto songu je zatím nic moc, nepřišla jsem mu na chuť (na ten song..). Je opravdu odlišný, ale jak nám sdělila Nicki: "Album bude velmi vyvážené" a bude mít pro každého něco. Takže snad chápete, že když Roman Reloaded nejde poslouchat, neznamená, že se nebudou moct poslouchat i jiné/další písničky z alba (jako např. Starships - doporučuji:)).
Takže zatím nesuďte, určitě to ještě není všechno! ;)


Cover Roman Reloaded ft. Lil Wayne:


SINGL K ZAKOUPENÍ NA ITUNES!!

Sophia Grace opět zpívá

23. února 2012 v 17:12 | Nicki Minaj - CZ fansite

Tak, a už se zase setkáváme se známou 8-letou holčičkou jménem Sophia Grace, která dostala příležitost se osobně setkat s Nicki Minaj (také se Sophia a Rosie setkali na cenách Grammy 2012 skoro se všemi celebritami na červeném koberci - klik), a zazpívala (opět pro Ellen Degeneres v její talk show) další písničku od Nicki Minaj - Moment 4 Life. Spolu s její sestřenicí Rosie vystupuje často v této talk show od té doby, co jejich rodina natočila video, kde Sophia (a Rosie, která vlastně dělá Sophii většinou jen "křoví") zpívá na písničku Super Bass.

Všechna videa, ve kterých Sophia Grace a Rosie zpívali v CČ:

Dlouho nezveřejněný klip Nicki Minaj - Dirty Money

22. února 2012 v 22:45 | Nicki Minaj - CZ fansite

Objevil se nezveřejněný klip k songu DIRTY MONEY, ve kterém má Nicki freestyle. Od půlky klipu Nicki freestyluje bez hudby. Je zde vidět "stará" Nicki před bláznivými paruky, kostými a klipy.

Nová píseň: Ester Dean Ft. Nicki Minaj – Gimme Money

22. února 2012 v 22:36 | Nicki Minaj - CZ fansite

Gimme Money - tak se jmenuje nově objevená píseň Ester Dean ve spolupráci s Nicki Minaj. Ester Dean je skladatelka a hudební producentka a spolu s Nicki napsala Super Bass (Super Bass měl být na standartní verzi alba Pink Friday, nakonec se ukázal na deluxe verzi Pink Friday - původní název Nicki Minaj - Super Bass (Feat. Ester Dean). Další věc, co bych o Ester napsala je, že i ona se podílela na hlasu jedné z postav v novém animovaném filmu Doba Ledová: Země v pohybu.
Gimme Money song byl objeven prostřednictvím Twitteru Ester a na otázku, jestli song bude na jejím albu, odpověděla ANO ;).

Tak LISTEN IT! :)

Glee nazpívalo Fly od Rihanny a Nicki Minaj

18. února 2012 v 14:12 | Nicki Minaj - CZ fansite


Heci ze seriálu Glee (New Direction) tentokrát zpívali na písničku od Nicki Minaj - Fly ft. Rihanna. Fly zmixovali a přidali k songu i část písně 'I Believe I Can Fly' od R Kelly. Píseň se nachází ve třetí řadě, epizodě 14. "On My Way" v seriálu Glee.
Poslechněte sami :


v celém článku najdete i text;) :

Starships má cover

17. února 2012 v 18:15 | Nicki Minaj - CZ fansite

V pondělí 13. února 2012 byl vypuštěn cover k singlu "Starships". Singl je už i k zakoupení na iTunes. Starships se objeví na jejím novém albu "Pink Friday: Roman Reloaded" (3.4.2012). Producentem singlu (jak už jsem psala v minulém článku) je RedOne.

http://theurbandaily.com/files/2012/02/nick.jpg


P.S.:Až bude čas, přidám do rubriky "MEDIA" další rubriku s názvem "LYRICS", tedy texty všech písniček a přidám tam i tuto;))

Nicki Minaj – ‘Young Forever’ (Prod. DR. Luke)

14. února 2012 v 21:33 | Nicki Minaj - CZ fansite

Byla objevena další píseň s názvem Young Forever, ale není potvrzen jako oficiální track nového alba.
Producent songu je Dr. Luke.

Píseň má příběh o mladé lásce. Zdá se taky podobný (podobný tématu!) předchozím hitům jako je od Rihanny - You Da One, od Katy Perry - Teenage Dream a The One That Got Away - ANO, všechny tyhle hity byli produkovány Dr. Luke!

 
 

Reklama