Nicki se zpozdila na 'T In The Park'

10. července 2012 v 15:02 | Nicki Minaj - CZ fansite |  Nicki's news
Nick-Minaj-has-a-diva-strop-when-grass-is-unacceptably-long--dont-youNicki Minaj byla seřvaná od rockové skupiny za její chování na víkendovém festivalu 'T In The Park' ve Skotsku, i od davu venku, kde čekali na Nicki Minaj, která měla 50 minut zpoždění.

"Nicki šla po trávě kolem její šatny, říkala, že to bylo strašně dlouhé pro její chůzi." řekl zdroj publikaci.
"... našpulila rty a zeptala se na nějakou sekačku ke zvládnutí toho problému."

Stěžovala si na to 2 týdny, taky si stěžovala na trávu na Hackney Weekend a šla najít nějakou sekačku na trávu k úklidu té oblasti.

Frank Turner z rockové skupiny The Sleeping Souls nebyl příliš potěšen Young Money rapperkou za její šaškárny a napsal jí to na Twitter:
"Víš ty co? Nicki Minaj může jít prostě do prdele" napsal člen ze skupiny na Twitter.
Frank napsal na Nickin účet na Twitteru:
"Pro objasnění: Nicki Minaj byla celkem sobecká hlavouna*raná k celé těžce pracující skupině v zákulisí na T. Pathetic. Jdi do prdele."

"Můžeš (předpokládám) být ko*otem své vlastní skupiny, platíš jim. Ale co ti ostatní? A to se nezmiňuju o lidech venku. Fuj."

Po obdržení silné reakce od Nicki fanoušků Barbz za jeho komenty, Frank přidal:
"Haha. V současné době vzhledem k vzplanutí od pologramotných fanoušků na Nicki Minaj. Rozjasnili jste můj den."

"Tohle je nekonečný a nekonečně legrační. Chtěl jsem k RT nějakou odpověď, ale tady je taky mnoho klasických příkladů. Podívejte se sami."

"Stále nevím kdo je Nicki Minaj, a je mi to opravdu jedno. Nemám vyhraněný názor na její hudbu, pro všechny já vím že je génius. To jí přeju. Chtěl jsem vytvořit hlavní fakt a věc, kde mě nasrala na prvním místě, je to o respektu. Spousta kapel (a já), chtějí trávit hodně času mluvením o respektu k lidem, kteří poslouchají vaší muziku, k lidem mimo jeviště, k 'fanouškům' (stále tohle slovo nesnáším) nebo cokoliv a právem takže; osobně se cítím toto dávat najevo pozdě a neomlouvat se je trošku slabé. Ale věc, která mě včera dostala byla více o respektu k odlišným skupinám lidí."

Nicki také vystoupila na London's Wireless Festival v Hyde Parku, kde se zpozdila o 40 minut.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama