PAPER magazine: rozhovor s Nicki Minaj

11. února 2012 v 11:04 | Nicki Minaj - CZ fansite |  New Interviews

Nicki Minaj poskytla pro časopis PAPER rozhovor, tak tady je:

SImon Doonan: Nedávno jsem měl příležitost si promluvit po telefonu s mím idolem Nicki Minaj. Chystá se zformulovat její nové album, Pink Friday: Roman Reloaded, jeho vydání se odložilo ze sv. Valentýna na duben. .... více v CČ:


SImon Doonan:
Ahoj! Já jsem tak obrovský fanoušek. Ty jsi jedna šílená tvůrčí baba. Já tě uctívám! A té video "Stupid Hoe" je skutečně vyšinutý a geniální. Díval jsem se na něj mnohokrát.
Musel jsem si lehnout v tmavém pokoji.

Nicki Minaj:
Wow! děkuji ti opravdu moc.

SD:
V mé nové knize mám celou kapitolu o mém tragickém pokusu stát se blbem. Našel jsem to opravdu těžce k "shromáždění," pokud víš, co tím myslím.

NM:
Slyšela jsem tě.

SD:
Takže jsi v tom případě napsala "Stupid Hoe" jen po mě. Viď?

NM:
Naprosto. Slyšel jsi to tady první!

SD:
Kupodivu o mě. Půjdeme do hloubky. Opravdu hluboko, a probereme opravdu těžce, hluboký pocit nesmyslů. Co nosíš?

NM:
Právě teď? Jen růžové tričko a růžové žabky.

SD:
Nic jiného?

NM:
Kdepak.

SD:
Tento rok, sláva k tobě přišla jako nákladní vlak. Jak jsi zvádla své světové postavení? Spala jsi v noci?

NM:
Ugh! Měla jsem tolik práce opravdu moc. Úspěch přišel a teď, tolik očí jsou upřené na mě, cítím, že mám dodávat. A to je byznys. Žádný vtip. Myslím, že jsem více ve streu více než bych měla být a myslím, že jsem se stala více střežená.

SD:
Viděl jsem tě sedět v přední řadě vedle Anna Wintourové na Fashion Week. Geniální! Takový nádherný pár. Na co jsi zkrze myšlenek myslela?

NM:
Ano! Křičela jsem nahlas v mé hlavě. Já vedle královny Vogue! Byla to zvláštní zkušenost. Cítil jsem, jako by to byl sen. A já myslela, že bude snobská nebo tak něco. Ale ona byla tak neuvěřitelně na mě milá.

SD:
Kdo je vaše největší stylová ikona?

NM:
Grace Jones rozhodně. Tak úžasné. A Cyndi Lauper, milovala jsem ji, když jsem byla malá holka. A Janet Jackson poté. A Boy George. Vždycky jsem milovala, jak je oblečen a jeho hudbu taky.

SD:
Co je právě teď nejšílenější skladba na tvémiPodu?

NM:
To musí být můj song s Big Seanem. Jmenuje se "Dance (A$$)".

SD:
Když už jsme u toho, sledujete prezidentské soupeření? Víte, co je Santorum?

NM:
Co je co?
No, každý den se něco nového naučíte.

SD:
Máte čas na nesmyslnou TV?

NM:
No jasně! Miluju Mob Wives.
http://vh1.mtvnimages.com/sitewide/promoimages/shows/m/mob_wives/promos/publicity/610x360.jpg?height=289&width=490&quality=0.9

SD:
Já také!

NM:
Miluju Big Ang -- co je tohle? A miluju jak ty holky spolu mluví navzájem: "Nechoď ke mě!!!"Miluju každý bláznivý zážitek. A dívám se na The Real Housewives of Atlanta a Beverly Hills. Taylor a Adrienne a holky.

SD:
Když relaxujete doma, máte vždy krátkou starou školu s Ella nebo Della nebo Etto nebo Eartha?

NM:
Když jdu do staré školy je to více o Dianu Ross a Deniece Williams a Whitney. Její první album je jedno z mých stálých oblíbených.

SD:
Ty jsi královna tvůrčí spolupráce. Kdo je další? Metallica?

NM:
Oh můj Bože! No musím říct, že pro mě, žánr do toho nespadá. A já mám štěstí, protože já získala tolik úžasných žádostí.
Měla jsem jednu velkou s Madonnou. Spolupracovala jsem, když jsem cítila, že má pravdu.

SD:
Pověz mi o tvém novém albu? Jaký je pocit?

NM:
Album je jako koláž všech mích emocí. Já nelpím na žádném určitém stylu. Dělám to, co cítím bez omezení. Takže je velmi volné a opravdu mnou.

SD:
Hodně štěstí s tím drahoušku! Já vím, že to bude obrovské! A ve jménu všech stupidních blbů světa, chci vám poděkovat za to, že nám dáváte hlas.

NM:
Jsi tak vítaný!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 joyce joyce | E-mail | 11. května 2015 v 7:06 | Reagovat

Mé jméno je JOYCE.I bude milovat sdílet své svědectví všem lidem ve fóru cos jsem nikdy nenapadlo, že budu mít můj přítel zpátky a on se tolik znamená me..The chlapce Chci se dostat oženit se mi na 4 týdny na naší svatbě na další dámu .., když jsem volal mu, že nikdy vybral mé volání, on se vypouští mě na svém facebooku a on změnil jeho stav facebook z ženatý s Single ... když jsem šel do jeho místa výkonu práce řekl svému šéfovi on nikdy nechci vidět me..I ztratil svou práci v důsledku této protože já dotírat dostat sám sebe už, byl můj život vzhůru nohama, a všechno, co nešel hladký se svým životem ... Snažil jsem se vše, co jsem mohl udělat, aby mu zpět na všechno nevyšlo, dokud jsem se setkal s mužem, když cestuji do Afriky vykonat nějaký obchod se vyvíjí několik let back..I řekl mu můj problém a všichni prošli při získávání ho zpátky, a jak jsem ztratil svou práci. ..he mi řekl, že mi pomoct ... já nevěřím, že v první place.but přísahal, že mi pomůže ven a on mi řekl, že důvod, proč mě můj přítel opustil a také mi řekl některé skryté tajemství. Byl jsem ohromen, když jsem slyšel, že z him..he řekl, že bude kouzlo pro mě a já budu vidět výsledky v příštích několika days..then i cestovat zpět do USA následující den a já jsem mu zavolal, když jsem dostal domů, a on řekl, že je zaneprázdněn odlévání ty kouzla a on koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl am gonna vidět pozitivní výsledky v příštích 2 dny, které je čtvrtek ... Můj přítel mi volal přesně v 12:35 ve čtvrtek a Omlouvám se za všechno, co udělal ..he řekl, že nikdy nevěděl, co dělá, a jeho náhlý jednání nebylo úmyslné, a on slíbil, že k tomu, že again.it byl jako já snil, když jsem slyšel, že od něj, a když jsme skončili zavolej, i volal muž a řekl mu, můj přítel zavolal a Dr egbo řekl, že jsem neviděl nic, přesto ... on řekl, že jsem se také dostat svou práci zpět za 3 dny time..and když jeho neděli mě oni volali na moje práce místo obnovit kanceláře pondělí a získat větší podporu z mé kanceláře. prosím, pokud někdo potřebovat takovou pomoc by měla uegent kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho zaplatit a pomoci svého kolegu fórum taky. je to e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com, a telefonní číslo je, 2348106743270.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama