Twitter #40

29. prosince 2011 v 17:49 | Nicki Minaj - CZ fansite |  Twitter
27. prosince, 2011 (čti od spodu nahoru)

Ale zont bude moderní! Boom! ---> RT @SaulBarrios: Turn me on se hraje na @Z100NewYork @NICKIMINAJ @davidguetta :O
....
Najdi ho barbzzz!!!! Miluji tě!!!! Máma tě taky miluje taaaak moc!!!!! *líbání na jejich čelo* *podívej @pronajímatelé* prosím zont bude moderní. Boom!!!
....
najdi ho barbz!!! nebo jiného!!!! ----_----
....
Beenie Muž!!!! Zavolej mi neslušný kluuuukkuuuu!!!! Rrrrraaaahhh!!!!!!
....
Počkej drž to ku*va!!!!!!!!!!!!! Všechno nejlepší KRÁLU VLASŮ!!!!!! @Hairsonly1me!!!! Miluji tě T!!!!!!!!!!! Mmuuaaahhh!!!!
....
Věěěššštíííímmm > RT @msfreshleyMINAJ: RT @_Romanchris: ty divochu, vezmi šíleně dlouhý pro tohle video pro Turn Me On @davidguetta
....
Ok no dobře pojďme zpět k práci> RT @tayoncee1: Nemůžu se dočkat do #RomanReloaded @NICKIMINAJ proč jsi nás udělala počkeej.. #cantwaitanylonger
....
;) ---> RT @MassiveMinajTM: @NickiMinaj MY POTŘEBUJEME JINÉ "SAVE ME"! JÁ VÍM ROMAN MŮŽE ZPÍVAT!!
....
Lmaoooooooo (po*eru se smíchy). Ty budeš tak roztomilý!!!!!!!!!!!!!! Tenhle měl pocit, jako byl řazen a velkým pláštěm do deště se stranou hranolků a vanilkovým koktejlem! Wow.
....
RT @JUSTIN_MINAJ3: @NICKIMINAJ můžeme dostat smutnou písničku na albu? Také obrovský klub párků & pěknou baladu s nemocnými v barech a dvojitý rým?
....
pokud tě miluje...> RT @h12_shawn: @NICKIMINAJ Den sv. Valentýna, Já nechci žádnou sakra kartu, žádné plyšové medvídky, žádné čokolády nebo růže. Já chci PF:RR. (PF:RR=Pink Friday: Roman Reloaded)
....
Dublin (Irsko) dostane s/o (význam?) v dalším singlu! > RT @DARRAGHMINAJ: @NICKIMINAJ prosím tour DUBLIN! nový rok nová místa! více & více barbz !! prosím nic (nic=nicki minaj)
....
Ku*va zůstaň na jeho DIZNICK!!! Proč by on? > RT @PatrickSoBoojie: @NICKIMINAJ jak často má Roman mastu*baci?
....
XO (polibek a objetí)! > RT @HashemHijjawi: @NICKIMINAJ Proč mě někdy neuznáte/všimla sis ARABských fanoušků? Jsme velká většina fanoušků, není to prostě Amerika
....
Boom! > RT @EnaKmusics: Je mi to fuk pokud nemám přítele. Já dostanu moje vlastní sakra pro sebe @NICKIMINAJ CD na Den sv. Valentýna dě*ky!
....
Omg. 2alespoň 2 jméno. Tak tolik diff vibez> RT @jessriches95: @NICKIMINAJ Na jaké písničky se těšíš pro všechny k slyšení z alba?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama